• وبلاگ : من و مزرعه يه عُمره...
 • يادداشت : فارسي حرف زدن عربها
 • نظرات : 0 خصوصي ، 10 عمومي
 • چراغ جادو

  نام:
  ايميل:
  سايت:
     
  متن پيام :
  حداکثر 2000 حرف
  كد امنيتي:
    
    
   
  فلوس!
  من به روزم

  هو !

  عرض ادب خدمت يار گرامي

  اميد که ايام بکام باشد

  داشتم خلاصه وقايع اخير رو تو بخش فرهنگي تلويزيون سوئد مي ديدم، پــسر هشت ساله ام پرسيد بابا:

  چرا داران اونا جوون ها رو با چوب ميزنن؟

  مگه کار بدي کردن؟

  گفتم نه عزيزم، اينا اتفاقا

  ادامه....

  ...................

  و من يتوکلت علي الله و هو حسبه....

  خداي مهر و رحمت، سرانجام دين و ملت و مردم خوبش را به خير كند

  سبز باشيد و آفتابي

  اما سلام
  + شايا 

  سلام !

  شما آپديت نميكنيد احيانا؟

  هو

  عرض ادب

  حال همه ما خوب است ولي تو باور مکن

  شرمنده که دير خدمت مي رسم

  بخدا اين چند وقت خيلي گرفتار هستم ودر موضوعي با نام ...روزگار زيباي ايثار گران مقداري توضيح دادم .که اميدوارم مورد عنايت و لطف قرار بگيرد. و شايد دليلي براي عفو من

  روزگار عجيب و غريبي است .

  مرا حتما مي بخشي که دير خدمت آمدم...

  سبز باشي و آفتابي

  اما سلام

  خي معلومه ديگه...!

  جالب بود.من هم به روزم

  سلام رامين عزيز

  با تشكر از مشاركت فعالتون توي بحث يه چيزايي نوشتم

  در ضمن بعضي وقتها تو اين بازارهاي شهرهاي زيارتي و سياحتي كلماتي به زبان مادري خودمان از فروشندگان مي شنويم كه خودمون هم بلد نبوديم.. اونجاها بعضي وقتها زبانكده خوبي است

  سلام . خوووبيد؟
  چقدر جالب بود! ما هم که عراق بوديم اوووه کلي فارسي حرف ميزدن! البته سوريه هم وحشتناک همه فارسي بلدن


  يکي از مهم ترين نکته اي که در پيام امام خميني ( رضوان الله عليه ) به مناسبت شهادت دکتر مصطفي چمران بسيار مورد دقّت است اين ميباشد که حضرت امام در اين پيام فرمودند: چمران عزيز با عقيده ي پاک خالص غير وابسته به دستجات و گروههاي سياسي،و عقيده به هدف بزرگ الهي،جهاد را در راه آن از آغاز زندگي شروع و به آن ختم کرد.


  اين دور انديشي حضرت امام به خوبي نشان داد که بيشتر حوادث تلخ زمان حيات پر برکت ايشان سر از دستجات و گروههاي سياسي در مياورد و به همين خاطر بود که دستور انحلال تنها حزب پاک، يعني حزب جمهوري اسلامي را داد تا چهره ي کثيف ديگر احزاب به خوبي نمايان شود و همچنين چهر ه ي پاک حزب جمهوري اسلامي مخدوش نشود و از همه مهمتر نفوذ برخي از افراد غير پاک به اين حزب از دلايل انحلال آن بود.


  در زمان کنوني و بعد از رحلت حضرت امام تمام حوادث تلخ ازجمله: کوي دانشگاه،قتل هاي زنجيره اي،روزنامه هاي زنجيره اي،توهين عدّه اي از نمايندگان دوره ي ششم مجلس به مقام معظم رهبري ( مدظلّه العالي ) مبني بر نوشيدن جام زهر به مانند امام و... همه و همه سر از دستجات و گروههاي سياسي و احزاب در مي اورد.


  حالا خواننده ي گرامي! اگه يه کم سر مبارک را بالا بياري و از بالا به حوادث اخبر و اين اغتشاشات به بهانه ي تقلّب در شمارش آرا رو نگاه کني متوجّه ميشي که همه سر از همين دستجات و گروههاي سياسي و احزاب در مي آورد!


  احزاب اگر خوب هم باشند باز هم منافع خودشون رو در نظر ميگيرند نه نظام جمهموري اسلامي ايران را، تنها حزبي که به طور دقيق با نظام جمهوري اسلامي پيش ميرفت همان حزب جمهوري اسلامي بود که نماينده نظام جمهوري اسلامي بود.