سفارش تبلیغ
صبا
نوروز(2567) 1387 مبارک - من و مزرعه یه عُمره...
 • پست الکترونیک
 • شناسنامه
 •  RSS 
 • پارسی بلاگ
 • پارسی یار
 • در یاهو
 • مژده ای دل که دگرباره بهار آمده است خوش خرامیده و با حسن و وقار آمده است
  به تو ای باد صبا می دهمت پیغامی این پیامی است که از دوست به یار آمده است
  شاد باشید در این عید و در این سال جدید آرزویی است که از دوست به یار آمده است

  لوگوهای گوگل به افتخار نوروز باستانی ایران

  سلام

  سال نو مبارک.امیدوارم امسال یک سال شیرین همراه با راستی و درستی وتندرستی و انسانیت و بدون دروغ ودو به هم زنی و غیبت و قهر و ... باشه و خلاصش اینکه تا آخر امسال همتون حالی به حولی بشین.(یکی نیست بگه مرد حسابی تو خودت با یه نفر قهری ، حالا درای مردم رو ارشاد میکنی).

  برای من که امسال با امتحانات پایان ترم و عصب کشی دندان به همراه دردهای جانبی شروع شد.

  هفت سین هم کما فی 21 السال سابق خبری ازش نبود.چون من مامانم بخاطر شهادت پسرخالم که اوایل نوروز اتفاق افتاد هفت سین پهن نمیکنه اما من شخصا از سال آینده قراره بجای هفت سین، هشت سین درست کنم که تلافی این چند سالی که پهن نکردیم در بیاد.

  آخه مطمئنا تصمیم مادرم کمی احساساتانه (لغت جدید قارسی) بوده چون خالم خودش هر سال سفره هفت سینش براهه. تازه قدیما از سمنوش (طوری که سایر خواهر زاده هاش متوجه نشند) میداد من بخورم.

  همین الانم که دارم این متن رو مینویسم بارون گرفت اونم چه بارون عاشقانه ای.دیروز هم برای اولین بار امسال بارون اومد و من رو بینهایت خوشحال کرد.چون طبق پیش بینیها ماشینمو بیرون پارکینگ پارک کردم که با بارون شسته بشه و اتفاقا همین طور هم شد و علاوه بر اون بالکن منزل نیز پاک شد و یک کارواش رایگان شد عیدی آسمون به من.(جون شما عجب بوی روح انگیزی داره این بارون،بذار برم در بالکن رو باز کنم)

  حسن ختام هم این عکس سفره هفت سین هست که در کاخ سفید برای احترام به سنتهای ایرانی چیده شده.  مطلب را به بالاترین بفرستید: Balatarin رآ، مین RaaMeen ::: شنبه 87/1/3::: ساعت 6:35 عصر
  نظرات دیگران: نظر


  لیست کل یادداشت های این وبلاگ

  >> بازدیدهای وبلاگ <<